Розклад змін та вартість путівки

 

Купуючи путівку в наш Дитячий оздоровчий центр “Червоні вітрила” у сторонніх організацій, вимагайте у продавця офіційну інформацію про умови перебування дітей в оздоровчому центрі. Адміністрація не несе відповідальності за відомості про доставку, проживання, харчування та медичне обслуговування, які не відповідають офіційній інформації, що надається нашим підприємством.

Замовити путівкуВведіть код з малюнка: captcha

Комфорт дитини – головна складова відпочинку кожного з батьків. З цієї причини великою популярністю користуються дитячі оздоровчі табори в Україні. Кращим місцем для дитячого оздоровчого відпочинку на узбережжі Чорного моря вважається Скадовськ. Місто Скадовськ розташований в Херсонській області. На території курортного містечка розмістилося близько сотні оздоровчих центрів, баз відпочинку і таборів для дітей і підлітків. Щорічно в оздоровчих центрах Скадовська відпочиває близько 100 тис. Чоловік. Високим попитом користуються путівки в сімейні оздоровчі центри і дитячі табори. Так, одним з найпопулярніших дитячих таборів вважається «Червоні вітрила». Піонерський табір, як прийнято називати дитячі літні оздоровчі бази відпочинку на морі, пропонує багату і різноманітну програму. На базі дитячого оздоровчого центру «Червоні вітрила» працюють театральна студія, художні гуртки, спортивні секції і навіть кінний клуб. Тут Вашої дитини навчать азам верхової їзди і навчать поводитися з кіньми. Заняття футболом, баскетболом, волейболом, тенісом та іншими спортивними іграми допоможуть підвищити витривалість і розвинути прагнення до лідерства. Заняття у творчих студіях і театральних гуртках урізноманітнюють дозвілля Вашого чада. Знайомство з тваринами, які мешкають в міні-зоопарку на території табору «Червоні вітрила», – відмінна можливість прищепити дітям почуття відповідальності. Водні процедури на пляжі і в басейнах зміцнять імунну систему дитини і підвищать опірність його організму вірусним та інфекційним захворюванням. Крім усього перерахованого вище, табір «Червоні вітрила» пропонує повноцінне збалансоване харчування.

Скільки коштує путівка в дитячий табір «Червоні вітрила»?

Вартість квитків в табір залежить від ряду факторів, серед яких тривалість і період зміни, тип харчування, кількість осіб в номері та інше. Дізнатися актуальні розцінки і купити путівку в дитячий оздоровчий табір «Червоні вітрила» можна за вказаними на сайті контактними номерами телефонів. Чи збираєтеся відправити свою дитину в дитячий оздоровчий табір? «Червоні вітрила» – ідеальне рішення! Свіже морське повітря, збалансоване харчування, різноманітна і насичена програма відпочинку – саме те, що потрібно Вашій дитині!