Медичний контроль

Всі діти по приїзду в ДОЦ «Червоні вітрила» проходять медичний огляд, ті з них, кому протипоказано направлення за станом здоров’я, а також не мають повністю оформленої медичної довідки, повертаються назад з супроводжуючими за рахунок організації або особи, що направляє їх в ДОЦ «Червоні вітрила »з повідомленням на адресу медичного закладу, який заповнював медичну довідку.

У ДОЦ «Червоні вітрила» постійно здійснюється медичний контроль самопочуття дітей, правильного проведення процесу оздоровлення, дотримання правил безпеки. Контроль здійснюється як медичним персоналом так і педагогічними працівниками ДОЦ. У разі захворювання дитини йому буде надана своєчасна і ефективна медична допомога.

В ДОЦ створені всі умови, як для надання екстреної медичної допомоги, так і для лікування хворих на протязі всієї зміни дітей. У разі необхідності надання дитині екстреної медичної допомоги (наприклад, хірургічне втручання при гострому нападі апендициту), дитина доставляється до Скадовської районної лікарні, з якою укладено відповідний договір.

Всі режимні моменти здійснюються під контролем медичного персоналу.

Дитина, яка має скарги на нездужання, повинна негайно повідомити про них своїм педагогам загону. Після чого вона буде показана лікарю, оглянута, і їй буде призначено лікування. Медичний центр працює цілодобово.

Протипоказання для направлення в ДОЦ «Червоні вітрила»

  • Всі захворювання в гострому вигляді;
  • Всі форми туберкульозу різних органів і систем;
  • Придбані і вроджені пороки серця і судин, в тому числі оперовані;
  • Гіпертонічна хвороба;
  • Захворювання крові та кровотворних органів;
  • Епілепсія, інші судомні напади та їх еквіваленти;
  • Паразитні захворювання шкіри (короста, грибкові захворювання та ін.);
  • Виразкова хвороба шлунка і 12-ти палої кишки;
  • Гострі психічні захворювання і реактивні стани.

Діти уражені педикульозом, повинні пройти санітарну обробку. Якщо Вашій дитині необхідно за курсом лікування приймати будь-які медичні препарати, що знаходяться у дитини, Вам необхідно письмово повідомити головного лікаря медичного цента ДОЦ «Червоні вітрила».

Лікування загострень хронічних захворювань, які є протипоказанням для направлення дитини в ДОЦ «Червоні вітрила» і не зазначених у медичній довідці, проводиться за рахунок батьків, опікунів або організація, які направили дитину на відпочинок.

Просимо Вас бути особливо уважними і коректними при зборі всіх необхідних медичних документів, з якими Ваша дитина відправляється в дитячий оздоровчий центр «Червоні вітрила». Необхідно, щоб вся, що знаходиться в документах інформація відповідала дійсності, і в разі хвороби дитини була врахована медичним персоналом центру.

Якщо Ви вирішили сфальсифікувати медичні документи дитини, приховати інформацію про фактичні хронічних захворюваннях Вашої дитини при направленні його в дитячий оздоровчий центр, пам’ятайте: вся відповідальність за можливі наслідки цієї дії лежить на Вас!


icon_services_1.png

E-mail

parusaskadovsk@gmail.com

icon-2.png

Адреса

Херсонська область
м. Скадовськ
вул. Поповича 2-Д

icon-3.png

Телефони

 095-824-76-01 - відділ продажу
050-396-07-68 - групові заявки
095-277-60-30 - відділ кадрів

1111111111111111111111
icon-2.png

Адрес

Херсонська область
м. Скадовськ
вул. Поповича 2-Д

icon-3.png

Телефоны

 095-824-76-01 - відділ продажу
050-396-07-68 - групові заявки
095-277-60-30 - відділ кадрів

icon_services_1.png

E-mail

parusaskadovsk@gmail.com

2019. Веб-студия My-Seo. Все права защищены.