Відправлення та прийом дітей в ДОЦ

Перед відправкою дитини в ДОЦ ми просимо Вас обов’язково поговорити з нею, поговорити про поведінку в ДОЦ, про правила внутрішнього розпорядку, що діють в ДОЦ і необхідності їх суворого дотримання, про толерантність і про правила особистої гігієни.

Дитина повинна знати, що в разі нездужання, психологічного дискомфорту, виникнення проблем в спілкуванні з іншими дітьми, вона повиненна негайно повідомити про це своїм педагогам та батькам.

 ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

Якщо Вам стало відомо про такі проблеми, просимо Вас негайно повідомити про це за телефонами адміністрації ДОЦ.

Як зібрати дитину в літній табір так, щоб нічого не упустити?

Збираючи дитину в ДОЦ, не давайте йому з собою занадто багато речей. Крім необхідних, список яких наведено нижче, бажано, щоб у дитини були сонцезахисні окуляри і один ошатний костюм або плаття.

Дитина повинна мати:

 • головний убір;
 • купальний костюм (бажано два, це допоможе виключити використання вологих речей);
  спортивний костюм;
 • зручне взуття (пляжну, спортивну, ошатну, повсякденне);
  банний рушник;
 • одяг по сезону;
 • легкий светр, куртку (на випадок зміни погоди);
 • шкарпетки (не менше трьох пар);
 • три зміни нижньої білизни білизни;
 • одяг для сну;
 • крем для засмаги;
 • засіб від комарів;
 • особисту аптечку (у дитини повинен бути пластир або препарати, які дали в дорогу батьки і пояснили, як їх приймати. Але, велике прохання: повідомте вожатого і медичний персонал, які медикаменти Ви дали дитині в дорогу).

Дітям молодшого шкільного віку необхідно позначити речі індивідуальною міткою. Просимо поставитися до цього прохання з максимальною відповідальністю.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

Ми дуже рекомендуємо батькам не давати дітям із собою ювелірні вироби, дорогу косметику, електронні ігри, аудіо- та відеотехніку і особливо мобільні телефони з наступних причин:

– адміністрація і співробітники ДОЦ не несуть відповідальність за речі, які не здані в камеру зберігання, і, тим більше, за мобільний телефон, що знаходиться у дитини;
– для зв’язку батьків з дітьми або з педагогами у кожного вихователя загону є мобільний телефон;
– телефон вашого сотового оператора (якщо Ви – не громадянин України) тут буде працювати в режимі роумінгу, а це не дешево;
– наявність мобільного телефону і дорогих гаджетів у дитини може спровокувати «нечистих на руку» до кримінальних вчинків.

Якщо перерахованих вище причин і наших прохань Вам недостатньо, і Ви вирішуєте забезпечити дитину в табір дорогими речами і мобільним телефоном, то це Ваше право і на Вас лежить відповідальність за можливі неприємні наслідки, пов’язані з наявністю їх у Вашої дитини. Ми не несемо відповідальність за ці пристрої.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

У випадках кражі, втрати або псування мобільного телефону Вашої дитини адміністрація відповідальності не несе і просить Вас не турбувати нас з цього приводу.

Знаючи про ймовірність таких неприємних ситуацій, і вирішивши, проте, дати дитині з собою мобільний телефон, виберіть недорогу «бюджетну» модель. В цьому випадку, ступінь засмучення від пропажі або псування телефону буде не такою сильною.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

Наявність у дитини молодшого шкільного віку або просто вперше приїхав в ДОЦ мобільного телефону надає йому можливість «дзвонити» батькам практично в будь-який час. І як наслідок, він завжди може почути від жалісливої мами (а тим більше – бабусі) як вони по ньому нудьгують і сумують. Відповідну реакцію дитини описувати не варто. Він теж засумує і занудьгує. Ця реакція буде серйозно заважати нам у вирішенні питання адаптації дитини в новій для неї ситуації. І однозначно погіршить її відпочинок.

Категорично забороняється телефонувати дитині в табір на його особистий мобільний телефон під час прийомів їжі, в “Тиху годину” і після відбою.


icon_services_1.png

E-mail

parusaskadovsk@gmail.com

icon-2.png

Адреса

Херсонська область
м. Скадовськ
вул. Поповича 2-Д

icon-3.png

Телефони

 095-824-76-01 - відділ продажу
050-396-07-68 - групові заявки
095-277-60-30 - відділ кадрів

1111111111111111111111
icon-2.png

Адрес

Херсонська область
м. Скадовськ
вул. Поповича 2-Д

icon-3.png

Телефоны

 095-824-76-01 - відділ продажу
050-396-07-68 - групові заявки
095-277-60-30 - відділ кадрів

icon_services_1.png

E-mail

parusaskadovsk@gmail.com

2019. Веб-студия My-Seo. Все права защищены.